Galerie našich projektů

Naše služby jsou podloženy úspěšnou účastí na projektech z oblasti letectví, malých plavidel, i jiných pohonných mechanismů, vždy včetně zajištění výroby a odzkoušení prototypu.

Rumas 10

Spolupráce na návrhu prototypu helikoptéry s koaxiálními rotory. Konstrukce ocelových dílů (hnací hřídele a ozubená kola převodovky), hliníkových dílů (plášť převodovky, mechanismus řízení), svařenců (nosný rám) a kompozitních dílů (části interiéru a exteriéru, listy hlavní vrtule a další).


Rumas 10Eldoridedo

Vývoj pohonu pro plavidlo typu hydrofoil. Konstrukce, zprovoznění, testování a výrobní podpora prototypu (obráběné hliníkové díly).


EldoridedoΦNIX

Konstrukční a výrobní podpora elektricky poháněného UL letounu, včetně zástavby pohonu a baterií, konstrukce forem laminátových dílů.


ΦNIXJetsurf

Vývoj pohonné jednotky pro plavidlo typu jetsurf. Konstrukce, zprovoznění, testování a výrobní podpora prototypu (odlitky, hliníkové i ocelové obrobené díly, kompozitní testovací boxy).


JetsurfRange extender

Návrh spojení spalovacího motoru typu Wankel a elektrického generátoru včetně konstrukce svařeného nosného rámu a měřicího stojanu, výkresová dokumentace, zajištění výroby, zprovoznění prototypu.


Range extender
Další projekty